X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دیزباد وطن ماست

پیشنهادی برای ثبت یک روز در تقویم دیزباد

«دیزباد وطن ماست»- مستنصر میرشاهی در پیامی پیشنهاد داده است که روزی در تقویم دیزباد به عنوان روز پاک دیزباد ثبت شود که هر ساله در دیزباد تکرار شود.

این پیشنهاد اگرچه پیشنهاد جدیدی نیست اما نیاز به عزم و همت دارد تا بتواند به ثمر بنشیند. 

مستنصر در پیام خود نوشته است: 

 بــا ســلــام خــدمــت همــه هم ده دیــارے هاے عــزیــز.

مــیــخــواســتمــ ایــنــجــا بــه همــه دوســتــان بــگــم اگــه ڪــســانــے ڪــه جمعه همین هفته مــیــتــونــن دیــزبــاد بــاشــن و‌ وقــتــشــون خــالــے هست، همــه بــا هم بــه جــمــع آورے زبــالــه هاے بــســتــر رودخــانــه و مــســیــر جــاده و داخــل روســتــا بــپــردازیــمــ. و دیــزبــاد را از الــودگــے ها پــاڪ ڪــنــیــم و از این به بــعــد بــیــشــتــر ســعــے در پــاڪــ‌ نــگــه داشــتــنــش داشــتــه بــاشــیــم.

بـا تــشــڪــر بــه خــاطــر حــمــایــت همــه جــوره دیــزبــادے هاے عــزیــز⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩حسین میرشاهی در ادامه این پیام نوشت:  پیرو این پیشنهاد یک تلنگر در ذهنم ایجاد شد،میتونیم کمپینی درست کنیم بعنوان اولین جمعه بعد از 13 بدر برای پاک نگهداشتن دیزباد 


دوستان مخصوصا جوونهای امروزی کمی فکر کنید، همانطور که شب 12 فروردین و شب نوحصار به تفریح و شادی میگذرونیم و همه دوست داریم این دو شب دیزباد باشیم. 


حالا یک روز بزاریم برای تمیز کردن روستای خودمون، اولین جمعه بعد از 13 بدر دو مزیت دارد،


  1. یکی اینکه روز تعطیل بعد از شلوغی 13 بدر هست و طبیعتا زباله هایی ریخته شده. 
  2.  دوم اینکه هنوز به فصل میوه ها و شلوغی کار دیزباد نرسیده و دوستان زیادی فرصت مشارکت دارند.


این پیشنهاد می تواند متعاقبا پیشنهادات بیشتری را به همراه داشته باشد. امروز این موضوعات به دغدغه های مردم در دیزباد تبدیل شده است و لذا توجه به آنها به ویژه در این مقطع مهم تاریخی از اهمیت بسزایی برخوردار است. 

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :