دیزباد وطن ماست

دیزباد وطن ماست؛ سایت برتر روستایی کشور در سال 96

«دیزباد وطن ماست»- سایت روستاهای ایران که  یگانه مرجع ارزیابی سایت های روستایی است برای دومین سال بعد از موفقیت سال 94، سایت دیزباد وطن ماست را به عنوان برترین سایت روستایی کشور در سال 96 اعلام کرد.

به گزارش دیزباد وطن ماست، این سایت مرجع روستایی، پس از بررسی فعالیت های سایت های روستایی هر ساله سایتی را به عنوان برترین سایت روستایی کشور اعلام می کند که سایت دیزباد وطن ماست برای دومین سال حائز شرایط تشخیص و اعلام شد.

دیزباد وطن ماست که وارد شانزدهمین سال راه اندازی اش می شود طی چهار سال گذشته هر دو روز یک بار به صورت منظم به روز شده است.

دیزباد وطن ماست ضمن تقدیر و تشکر از موسی عسکری و تیم فنی سایت روستاهای ایران امیدوار است که بتواند در سال های آینده نیز فعالیت خود را در چارچوب استانداردهای سایت های روستایی قوی تر کند تا شاهد درخشش بیشتر دیزباد در عرصه فضای مجازی باشیم.نظرات (3)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
نوشته: ا ر ک از [ ایران ]
مبارک باشد ، این حق شماست ، با امید روزهائی بهتر
یکشنبه 20 فروردین‌ماه سال 1396 ساعت 12:18 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سپاسگزارم.
نوشته: تشکر از [ ایران ]
این نتیجه زحمات شماست ، افتخار دیزباد است
یکشنبه 20 فروردین‌ماه سال 1396 ساعت 06:10 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سپاس بی کران
نوشته: امیر از [ ایالات متحده آمریکا ]
عادل آقا آنچه شما انجام می دهید وموجب می شود که د ر ایران حرف اول را بزنید زایده علم وخرد و عشق وعلاقه وافرتان به دیزباد است و این عمل شما در تاریخ دیزباد برای همیشه به یادگار خواهد ماند از خداوند می خواهیم فرزندانی اینچنین را برای دیزباد زیاد کند
پنج‌شنبه 24 فروردین‌ماه سال 1396 ساعت 05:37 ق.ظ
امتیاز: 0 0