X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دیزباد وطن ماست

دهکده توریستی فخر داود؛ همسایه ای خوب برای دیزباد

«دیزباد وطن ماست»- حضور چند روستای توریستی در یک منطقه باعث می شود که برای مسافران و گردشگران ورود به منطقه از ارزش بیشتری برخوردار باشد.

روستای زیبا و خاطره انگیز فخر داود، یکی از نوستالوژی های تمام مردم دیزباد است، چراکه همه ما وقتی از مشهد یا نیشابور می خواهیم به دیزباد بیاییم، از دور رباط زیبای فخر داود را مشاهده می کنیم.

در گذشته نیز رابطه دیزبادی ها و فخر داودی ها همیشه رابطه ای مسالمت آمیز و همراه با احترام بوده است. چراکه فخر داود در مسیر جاده ابریشم قرار گرفته است و این ویژگی جغرافیایی بی بدیل آن را برای همه روستاهای اطراف خواستی کرده است.

دیزبادی ها در سال های گذشته دوستانی در روستای فخر داود داشته اند و در تاریخ کهن منطقه نیشابور نیز این دو روستا رابطه دوستانه ای با همدیگر داشته است.

یکی از برنامه های شورای اسلامی دیزباد در سال گذشته پرداختن به توسعه روابط با روستاهای اطراف بوده است و امیدواریم که فعالیت های مشترکی را با روستای زیبا و دوست داشتنی فخر داود کلید بزنیم.

همچنین بازدید کنندگان محترم را به تماشای تارنمای زیبای فخر داود که در آن عکس های زیبایی از رباط تاریخی این روستا قرار گرفته است دعوت می کنیم.


نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
نوشته: nilo از [ نروژ ]
merciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
in music hamishe dadsham zemzeme mikerd.......

chi bekhonem javonim refte ,sedam refte dige ,gole yekh toye delem javone kerdeh.............
چهارشنبه 8 بهمن‌ماه سال 1393 ساعت 01:16 ب.ظ
امتیاز: 0 0