X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دیزباد وطن ماست

نقش دولت نهم و دهم در آبادانی روستای دیزباد علیا

«دیزباد وطن ماست»: اینک که به پایان دوره هشت ساله رئیس جمهوری مردمی ایران نزدیک می شویم، لحظه ارزیابی عملکرد محمود احمدی نژاد فرا می رسد. رئیس جمهوری که اکثر رسانه ها او را حامی قشر ضعیف جامعه یا روستائیان معرفی می کنند.

اگر چه مردم دیزباد بالا (دیزباد علیا) اغلب به کاندیداهای دیگر رای داده بودند، اما حقیقتا دوره نهم و دهم ریاست جمهوری برای روستای دیزباد عامل رونق، فراوانی و توسعه بود.

برخی از اقدامات مهم و زیرساختی دولت نهم و دهم در توسعه روستای دیزباد بالا (دیزباد علیا):

1. تبدیل راه شوسه 17 کیلومتری و کوهستانی دیزباد به راهی آسفالته با کیفیت و مجهز به علائم راهنمایی و رانندگی

2. آبرسانی به منازل روستایی (این به حق یکی از بزرگترین دستاورد های دولت احمدی نژاد برای دیزباد بود.)

3. اتصال آنتن موبایل در دیزباد بالا (دیزباد علیا)

4. اعلام دیزباد به عنوان روستای گردشگری و اجرای پلن توسعه در این روستا

این اقدامات اساسی نه تنها باعث توسعه دیزباد شد بلکه روح تازه ای در کالبد روستا دمید. روستای دیزباد امروز صاحب خانه ها و ویلاهای بسیار شیک و مجلل است که به دلیل توسعه راه و امکان ورود کامیون آجر توانسته ایم این خانه سازی ها را انجام دهیم.

«دیزباد وطن ماست» صمیمانه از اقدامات دولت نهم و دهم قدر دانی کرده و امیدوار است که دولت یازدهم نیز گام های اساسی در جهت توسعه روستاهای ایران بردارد.

دولت نهم و دهم دولت پروژه های بزرگی بود که تا کنون هیچ دولتی به لحاظ مالی قدرت اجرای آن را نداشته است. دولت جراحی اقتصادی ایران بود و همانطور که در جدول کنار تارنما مشاهده می کنید، قیمت ها در این دولت به شدت تورمی بودند. اما این ها برای کشوری که می خواهد در شرایط تحریمی و بحران رکود اقتصادی جهانی جراحی اقتصادی کند، مساله ای طبیعی است.

دولت دکتر محمود احمدی نژاد نگاهی دوباره به قشری داشت که در زمان حیات امام خمینی (ره) نگاه دولتمردان به آن قشر متمرکز بود.

امروز پس از هشت سال احساس می شود که دولت این رئیس جمهور مردمی بسیار نزدیک به اندیشه های امام راحل که برابر با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس چقدر نزدیک بوده است.

پس درود بر احمدی نژاد و سلام بر روحانی

نظرات (2)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
نوشته: حسین از [ ایران ]
شنبه 8 تیر‌ماه سال 1392 ساعت 11:58 ب.ظ
امتیاز: 0 0
نوشته: مهرناز از [ ایران ]
آقای دکتر میرشاهی خیلی قدر شناس هستید. هیچ کس در این شرایط از احمدی نژاد قدردانی نمی کنه.
روستای قشنگی دارید. مرسی که به من سر زدید.
دوشنبه 10 تیر‌ماه سال 1392 ساعت 02:54 ق.ظ
امتیاز: 0 0